Nazywam się Beata Kowalska i zajmuję się fotografią, filmowaniem oraz montażem filmowym. Dlaczego to robię? Bo kocham pracę z obrazem i sprawia mi ona ogromną przyjemność oraz daje satysfakcję :).
Już jako nastolatka lubiłam ‘cykać fotki’ – zaraził mnie tym mój tata :). Swoje doświadczenie pogłębiłam uczęszczając do Technikum Fototechnicznego przy ul. Spokojnej w Warszawie. Jeszcze w trakcie trwania nauki odbywałam praktyki zawodowe w studiu Artifekt. Na początku 2016 roku postanowiłam swoją pasję przekuć we własny biznes i założyłam firmę Beata Kowalska Ostrooka.

Specjalizuję się głównie w fotografii noworodkowej, rodzinnej i narzeczeńskiej. Dodatkowo współpracuję z lokalnymi firmami w zakresie fotografii produktowej i biznesowej. Pracuję zarówno w swoim studio, w plenerze jak i u klienta.

Jeżeli chodzi o produkcję filmów to mam na swoim koncie zarówno mniejsze produkcje (jak np. podziękowania dla rodziców) jak i większe (seria edukacyjnych filmów dla dzieci i młodzieży w zakresie wychowania fizycznego – współpraca z AWF Warszawa).

Zachęcam wszystkie osoby zainteresowane współpracą do kontaktu :).

Studio noworodkowe
Sesje plenerowe
Fotograf - Otwock